Baner z pieskiem

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych czworonożnych podopiecznych za dary, które przekazały nam dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 Fantazja W Łukowie - grupa Muchomorki.

 

Dziękujemy za przekazane dary dla naszych czworonogów, które w dniu wczorajszym trafiły do naszego Schroniska. Podziękowania składamy:

Pani Angelice, Pani Indze R., Pani Oli K., Panu Bartkowi K., Panu Dawidowi B. oraz Panu Piotrowi Ż.

 

Dziękujemy firmie KrakVet Sp. z o.o. za przesłanie darów na rzecz Schroniska, które otrzymaliśmy w dniu 8.12.2017 r.

 

Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów i darczyńców z Zespołu Szkół w Izdebnie, którzy przekazali dla naszego schroniska 2 grudnia 2017 r. dary.

 

Bardzo dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom i Dzieciom za dary przekazane dla schroniskowych psów i kotów. Zbiórka organizowana była przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie. Dzieci odwiedziły nasze schronisko i osobiście przekazały m.in. karmę, legowiska, koce.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych czworonożnych podopiecznych za dary, które w sobotę (4.11.2017 r.) zostały przekazane na rzecz schroniska przez Panią Klaudię i Agnieszkę Majsterek z Rębkowa.

 

Chcemy serdecznie podziękować Pani Malinie Kowalczyk (z domu Osińska) oraz Panu Danielowi Kucharczykowi, którzy w dniu 17.07.2017 r. przekazali dary na rzecz naszych zwierząt, przebywających w schronisku. Dziękujemy za okazane serce i pomoc w utrzymaniu bezdomnych zwierząt. Pragniemy również złożyć życzenia Młodej Parze wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia, miłości, szczęścia i spokoju.

 

W dniu dzisiejszym (10.05.2017 r.) gościliśmy w naszym Schronisku przemiłych małych miłośników zwierząt. Odwiedziły nas dzieci z przedszkola

Leśne Skrzaty

mieszczącego się w Michałówce. Dzieci obejrzały pieski przebywające w schronisku, dowiedziały się jak wygląda życie schroniskowych zwierząt, uzyskały także odpowiedzi na liczne swoje pytania. Oczywiście nasi podopieczni otrzymali również od maluchów dary w postaci puszek i suchej karmy. Dziękujemy bardzo Nauczycielom, Dyrekcji, Rodzicom oraz Dzieciom i zapraszamy ponownie.

 

Z całego serca dziękujemy Dzieciom, Rodzicom oraz Pracownikom Przedszkola w Łaskarzewie za zbiórkę i przekazanie darów dla naszego Schroniska.

Przedszkole Zielony Zakątek

podarowało naszym podopiecznym karmy suche oraz puszki. Każda taka pomoc jest mile widziana i w imieniu naszych czworonożnych "bezdomniaków" składamy serdeczne podziękowania.

 

 

 

W dniu dzisiejszym (21 marca 2017 r.) zostały przekazane dary na rzecz naszego Schroniska. Składamy serdeczne podziękowania dla:

Szkoły Podstawowej w Trąbkach (gmina Pilawa)

za zorganizowanie zbiórki, a wszystkim tym, którzy podarowali nam karmy dla naszych czworonogów bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy !!!!

Zapraszamy dzieci do odwiedzin naszego schroniska , aby mogły osobiście poznać nasze wspaniałe pieski :)

 

 

 

Pragniemy bardzo gorąco podziękować za ofiarowane dary na rzecz schroniska i naszych bezdomnych zwierzaczków. Podziękowania kierujemy do:

Kibiców Legii Warszawa - Legijny Mokotów

Szkoły Języków Obcych Face 2 Face z Ryk

Aniki

Dominiki

Natalii

Wojtka

Marty z Warszawy

Doroty, Moniki, Pauliny i  Macieja z Warszawy

Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc poprzez przekazanie darowizn, szczególnie za dużą ilość karmy dla naszych podopiecznych.

 

 

 Serdecznie dziękujemy Fundacji Złap Dom oraz wszystkim Wolontariuszom za okazywaną pomoc.

Bardzo doceniamy okazywane przez Was serce każdemu z naszych podopiecznych.

Jesteśmy wdzięczni za organizację Dni Spacerowych, pomoc przy adopcjach oraz za przekazywane dary na rzecz Schroniska.

Liczymy na dalszą owocną współpracę i zapraszamy wszystkich, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.