Baner z pieskiem

Wera przybyła do schroniska bardzo wylękniona. Nieufna w stosunku do człowieka bojaźliwie wygląda ze swojej budy. Wymaga dużo czasu aż odważy się wyjść do człowieka. Sunia odłowiona została w gminie Trojanów.

 

Wenecja jest starszą sunią w typie owczarka niemieckiego. Łagodna, wyraźnie brakuje jej kontaktu z człowiekiem. Trafiła do schroniska mocno zaniedbana. Z pewnością dawno nie była wyczesywana. Wenecja czeka na kochający dom, w którym będzie mogła zostać już na zawsze. Zachęcamy do adopcji tę mądrą sunię. Odłowiona na terenie gminy Wola Mysłowska.

 

Wrotka to wesoła trochę niepewna siebie suczka. Odłowiona na terenie gminy Pilawa. Sunia idealna by była jako pies rodzinny ale w domu, w którym są już starsze dzieci. Potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem.

Wiko odłowiony został na terenie gminy Garwolin. Pies wycofany, potrzebujący trochę czasu aby zaufać człowiekowi. Nie wykazuje agresji ale boi się. Zachęcamy do adopcji osoby, które pomogą mu pokonać swoje lęki.

Panek to radosny, średniej wielkości pies. Odłowiony z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki. Panek uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest śmiały i wykazuje dużo radości. Dogaduje się z innymi psami choć nie wszystkimi, więc lepiej by było gdyby trafił do domu, w którym są albo same sunie albo byłby jedynym psem. Zachęcamy do adopcji.

Więcej artykułów…

  1. POMPON
  2. PAŹ
  3. PYRKA
  4. PINIO