Baner z pieskiem

Psy do adopcji - opisy

Lamia to weteranka. Trafiła do schroniska na stare lata. Takich psów zawsze najbardziej żal. Mają bardzo małe szanse na znalezienie domu. Zachęcamy do adopcji. Sunia jest bardzo łagodna zarówno dla ludzi jak i innych psów. Nie widzi na prawe oczko ale nie przeszkadza to jej w normalnym funkcjonowaniu.

Wolant to pies, który trafił do schroniska ze schorzeniem skóry. Miał wyłysiałe plamy. Po wyleczeniu obecnie pięknie porósł sierścią. Jest łagodny i kontaktowy. Lgnie do człowieka.

 

Pac jest psem bardzo wycofanym. Niewątpliwie potrzebuje jeszcze dużo pracy i przede wszystkim zrozumienia. Piesek nie wykazuje agresji ale jest przerażony na widok człowieka. W schronisku jego socjalizacja zajmie bardzo długo. W zaciszu domowym będzie przebiegać dużo szybciej.

 

Wen to młody psiak. Na pierwszy rzut oka ot zwykły kundelek. Jednak piesek ten marzy o domu, o własnym posłaniu i własnej ludzkiej rodzinie. Ma delikatne usposobienie, nie wykazuje agresji do ludzi ani do innych psów.

Wil jest psem nieco wycofanym. Przejawia niepewność w kontakcie z człowiekiem. Wymaga socjalizacji, choć zapewne będzie ona przebiegać dość szybko, ponieważ pies już po pewnym czasie pobytu w schronisku nieśmiało podchodzi do człowieka. Polecamy go osobom, które wiedzą jak postępować z takim psem.

 

Więcej artykułów…

  1. WIKOLA
  2. WIKALA
  3. WIR
  4. WACUŚ