Baner z pieskiem

Lidka jest małą czarną podpalaną sunią. Z początku bardzo lękliwa, nie podchodziła zbyt chętnie do wyciągniętej ręki. Po kilku tygodniach coraz śmielej nawiązuje kontakt z człowiekiem. Zachęcamy do adopcji jako psa rodzinnego. Odłowiona w gminie Trojanów.

Lampek to mały sympatyczny piesek. Czarny podpalany z początku wylękniony. Teraz z radości potrafi podgryzać ręce. Bardzo się cieszy na widok człowieka. Domaga się uwagi. Zachęcamy do adopcji jako psa rodzinnego. Odłowiony w gminie Trojanów.

Ludwika jest starszym psem. Przybyła do schroniska chuda, zaniedbana. Sierść sfilcowana. Chore ucho. Sunia jest łagodna. Szukamy jej domu w którym mogłaby wieść spokojne życie seniora. Zachęcamy do adopcji Ludwiki. Odłowiona z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki.

Lenia to pies w typie owczarka niemieckiego. Jest bardzo aktywna i musi mieć dużo zapewnionych różnorodnych zajęć. Będzie idealna dla osoby lubiącej spędzać czas jeżdżąc na rowerze lub biegającej. Jest jednym słowem wulkanem energii. Odłowiona z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki.

 

Czapi jest sympatycznym, średniej wielkości psem. Uwielbia kontakt z człowiekiem, nie wykazuje agresji do innych psów. Ma miłą w dotyku sierść. Zachęcamy do adopcji jako psa rodzinnego.

Więcej artykułów…

  1. CZUDI
  2. CIAPEK
  3. CZESIO
  4. CZUKA