Baner z pieskiem

Lew to prześliczny szorstkowłosy rudzielec. Łagodny, trochę wycofany początkowo, średniej wielkości. Przy pierwszym kontakcie potrzebuje chwili aby się zapoznać. Potem już sam nadstawia się do głaskania i drapania za uchem. Zachęcamy do adopcji. Lew odłowiony został na terenie Łukowa.

Cakiel to młody, energiczny psiak, uwielbiający spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo ciekawski. Nie wykazuje agresji do innych psów. Idealny dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Odłowiony z terenu gminy Trojanów.

Lux jest młodym psem. Trafił do schroniska z raną na przedniej łapie. Był agresywny i bardzo niepewny siebie. Gdy zbliżało się do jego boksu warczał i jeżył sierść. W chwili obecnej Lux jest już bardziej opanowany. Pracownicy bez problemu krzątają się koło niego i wykonują swoje obowiązki. Do obcych nadal jest nieufny. Nie polecamy go do domu, w którym są dzieci. Pies odłowiony na terenie gminy Magnuszew.

Lusia to około 7-letnia sunia. Średniego wzrostu, jasna sierść, niczym wyróżniająca się psinka. Czeka już bardzo długo w schronisku na swój własny dom. Czy ktoś wreszcie ją weźmie, da jej kąt do spania, pełną miskę i przede wszystkim swoją uwagę i miłość? Lusia nie jest agresywna ani do ludzi ani do innych psów. Idealna do domu jako pies rodzinny. Odłowiona na terenie gminy Kołbiel.

PTZZ to weteran schroniska. Pies jest już u nas od przeszło 4 lat. Łagodny, wesoły i sympatyczny. Nikomu nie wpadł w oko. Dlaczego? Bo jest zwykły, niczym się nie wyróżnia. Takich psów jak on jest wiele, giną w tłumie. Jednak może znajdzie się osoba, która będzie gotowa dać mu dom. Zachęcamy do adopcji. Pies odłowiony z terenu miasta Łuków.

Więcej artykułów…

  1. Szyk
  2. MUSZKA
  3. LIKI
  4. MIGO