Baner z pieskiem

Psy do adopcji - opisy

13.04.2018 r. do schroniska przyjechały szczeniaczki, razem ze swoją mamą. Maluchy mają ok. 3 m-cy same pieski. Są trochę nieufne ale nie gryzą. W poczuciu zagrożenia tulą się do siebie. Wymagają trochę pracy nad socjalizacją i będą wspaniałymi psimi towarzyszami. Mama szczeniaczków jest sunią małą, sympatyczną i bardzo kontaktową w stosunku do ludzi.

Mama szczeniaczków

Piesek nr 1

Piesek nr 2

Mambo to piękny czarny pies w typie ras molosowatych. Spokojny, zrównoważony, jednak na niektóre psy może reagować agresją. W stosunku do ludzi łagodny. Nie jest psem nadmiernie szczekającym. Ponieważ jest od niedawna w schronisku trudno nam przewidzieć jaka będzie reakcja w chwili poczucia zagrożenia. Mambo czeka na dom i swojego człowieka.

 

Miki to prześliczny i bardzo sympatyczny mały piesek w typie jamnika. Maści tricolor, młody, w wieku ok. 2 lat. Ma bardzo krótki ogonek (nie wiadomo czy specjalnie ucięty, czy to pozostałość po jakimś wypadku). Miki domaga się uwagi od każdego, kto przechodzi obok jego boksu. Szczeka, skacze na kraty, wystawia pyszczek do głaskania. Jednym słowem robi wszystko, żeby tylko stanąć choć na chwilę i poświęcić mu trochę uwagi. Idealny pies do mieszkania, w którym miałby swój własny kąt i żyłby pomiędzy ludźmi, którzy otoczyliby go opieką i miłością. Miki trafił do schroniska bardzo chudy. Teraz już nabrał ciałka i wygląda bardzo dostojnie, jak na jamnika przystało.

Mark to młody, średniej wielkości pies. Kontaktowy, przypominający trochę typ molosowaty. Nie wykazuje agresji ani do psów ani do ludzi. Przebywa w schronisku od niedawna ale już zaskarbił sobie sympatię pracowników. Cieszy się na widok człowieka, wita entuzjastycznie wchodzącego człowieka do boksu. Zachęcamy do adopcji Marka. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem spacerów.

 

Mrówek jest czarnym, średniej wielkości psem. Ciekawski, trochę nieśmiały ale bez objawów agresji. Uwielbia smakołyki i tym można zaskarbić sobie jego serce i na pewno zbudować zaufanie. Mrówek powinien jak najszybciej znaleźć swój dom, w którym szybko przejdzie proces socjalizacji i będzie wspaniałym przyjacielem. Z wyglądu niby zwykły kundelek ale wystarczy spojrzeć w jego oczy, które mają w sobie iskierkę nadziei na swoją własną ludzką rodzinę.