Baner z pieskiem

Luka jest starszą sunią, ładnie chodzącą na smyczy. Nie ciągnie, nie skacze na człowieka i nie szarpie się. Jest łagodna, taki typ kanapowego pieszczocha. Idealna dla osoby starszej, mniej aktywnej fizycznie, która chciałaby mieć obok czworonożnego przyjaciela. Luka odłowiona została na terenie miasta Łuków.

 

 

Migdał jest bardzo żywiołowym i wesołym psem. Sporych rozmiarów i o dużej sile, więc nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Rozpiera go pozytywna energia. Jest skory do zabawy i przede wszystkim uwielbia ruch. Ma szorstką w dotyku sierść. Odłowiony w gminie Garwolin.

Stegna to około 4-letnia sunia w typie owczarka niemieckiego. Jest bardzo łagodna i przyjacielska. Kontaktowa z człowiekiem. Idealna jako przyjaciel rodziny. Odłowiona z terenu gminy Trojanów.

 

Len przybył do schroniska z terenu gminy Trojanów. Pies jest lękliwy i bardzo niepewny siebie. Czeka na dom, w którym będzie osoba potrafiąca zbudować z nim prawidłową relację i otworzyć przed nim świat. Zachęcamy do adopcji.

 

Lolek jest psem niewielkim ale bardzo poranionym przez swój bezpański los, który go spotkał. Piej jest nieufny i lękliwy. Błąkał się po ulicach Sobolewa. Wymaga dużo pracy socjalizacyjnej, aby móc normalnie funkcjonować. Zachęcamy do adopcji osoby, które będą w stanie pomóc Lolkowi uporać się z własnymi strachami i zaufać człowiekowi.

 

Więcej artykułów…

  1. Lutniak
  2. Serwacy
  3. Senia
  4. Sara