Baner z pieskiem

Lutek jest małym czarnym psem, który trafił do schroniska z terenu gminy Pilawa. Nie polecamy go do domu, w którym są dzieci ponieważ potrafi złapać zębami w sytuacjach, które uznaje za zagrożenie. Lutek pomału oswaja się z nowymi sytuacjami. Jest trochę wycofanym psem, dlatego musi trafić do domu, w którym opiekunami będą osoby, mające już doświadczenie z psami, które wymagają socjalizacji.

 

 

Lotto jest młodym pieskiem, niskiego wzrostu i delikatnej budowy ciała. Błąkał się po gminie Sobolew. Jest łagodny i bardzo kontaktowy.  Ma około 1 roku. Zachęcamy do adopcji. Idealny jako towarzysz i przyjaciel rodziny.

Nana jest średniej wielkości sunią biało-rudą. Łagodna, początkowo trochę nieufna. Nowy opiekun zaskarbi sobie jej miłość spacerami i smaczkami, na które Nana zawsze jest chętna. Sunia odłowiona została na terenie gminy Stężyca.

 

 

Lub to przepiękny, bardzo sympatyczny futrzasty jegomość. Pies został zgłoszony przez służby. Błąkał się w gminie Garwolin w okolicach ronda, co zagrażało jego bezpieczeństwu. Być może został wyrzucony albo po prostu zabłądził. Lub jest psem trochę większym niż średni. Jest łagodny. Idealny jako przyjaciel rodziny.

 

Limba jest młodą sunią w typie jamnika. Łagodna, delikatna w kontakcie. Sunia odłowiona z terenu gminy Stoczek Łukowski.

 

 

Więcej artykułów…

  1. LOLO
  2. POLEK
  3. PIKOLO
  4. POKI