Baner z pieskiem

Psy do adopcji - opisy

Lora to około 6-letnia suka. Piękna ciemno-brązowa, łagodna i przyjacielska w stosunku do ludzi. Do innych psów również nie wykazuje agresji. Lora chętnie chodzi na spacery, uwielbia kontakt z człowiekiem. Zachęcamy do adopcji.

 

 

Liko jest jeszcze psim dzieckiem a na pewno wykazuje takie zachowania. Duży, łagodny pieszczoch. Piękny pies o przedłużonej trochę sierści. Biały w brązowe duże łaty. Pokojowo nastawiony do innych psów. Przy kontaktach z człowiekiem początkowo jest onieśmielony, jednak po chwili najchętniej nie odstępowałby na krok. Uwielbia głaskanie, swoim wielkim jęzorem liże po rękach. Zachęcamy do adopcji Likiego.

Catlin to młodziutka, trochę niepewna siebie sunia. Oaza łagodności. Schroniskowa rzeczywistość wyraźnie ją przytłacza. Jest bardzo delikatnym psem, z którym trzeba postępować w odpowiedni sposób, aby nabrała trochę pewności. Catlin potrzebuje domu pełnego miłości i dobroci.

Lambo, który został zgłoszony jako pies agresywny. W schronisku okazało się, że to przyjacielski i bardzo kontaktowy pies. Wyraźnie szuka kontaktu z człowiekiem. Zawsze cieszy się na widok ludzi. Być może pies był przeganiany przez ludzi i po prostu bronił się.

Cymes jest młodym psem, w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego. Jest pięknie umaszczony (czarny podpalany). Uwielbia nosić wszelkiego rodzaju rzeczy. Patyki i inne zabawki muszą być zawsze w jego pobliżu. Jest bardzo kontaktowy, nie wykazuje agresji do innych psów. W stosunku do ludzi przyjacielski, choć najbardziej zwraca uwagę na noszenie różnych przedmiotów w pysku. Na spacerze trochę rozbiegany. Być może podstawowe szkolenie sprawi, że pies zacznie bardziej zwracać uwagę na człowieka.

Więcej artykułów…

  1. CYPIS
  2. CYPRYSIK
  3. CIZAR
  4. CZIPS