Baner z pieskiem

Psy do adopcji - opisy

Stem jest małym radosnym pieskiem, który przy pierwszym spotkaniu z nową osobą jest nieco ostrożny. Pracowników, których już zna wita radośnie machając ogonem. Domaga się głaskania.

Sisi jest małą rozrabiaką. Na widok człowieka głośno szczeka i domaga się uwagi. Początkowo trochę nieufna ale po chwili nieśmiało podchodzi. Gdy pozna już człowieka radośnie się wita. Sisi trafiła do schroniska ze swoim kolegą, z którym razem wędrowała po okolicach Żelechowa. Zachęcamy do adopcji.

Senator jest już starym psem. Praktycznie nie wychodzi z budy tylko całe dnie przesypia. Senatorowi potrzebny jest dom, w którym mógłby spokojnie dożyć swoich ostatnich dni. Pies jest w ogólnej kondycji dobrej. Nie polecamy go do domu, w którym są dzieci.

 

Sari jest młodą, łagodną sunią. Nieco podobna do labradora. Wesoła, kontaktowa, idealna jako pies dla całej rodziny. Zachęcamy do adopcji Sari.

 

Lena - suczka średniej wielkości, młoda. Kontaktowa w stosunku do człowieka. Do schroniska trafiła z wyłamanym górnym kłem. Nie wykazuje agresji do innych psów. Zachęcamy do adopcji. Lena byłaby wspaniałą towarzyszką dla całej rodziny.

Więcej artykułów…

  1. SERWACY
  2. SEBASTIAN
  3. SAMOSA
  4. GIGA