Baner z pieskiem

Misza to zdecydowanie pies dla aktywnych. Pełen niespożytej energii. Łagodny ale nie lubiący nudy. Bardzo kontaktowy i skory do zabawy. Zachęcamy do adopcji osoby, które poświęcą mu czas i zapewnią odpowiednią dawkę ruchu, aby pies mógł "spalić" swój nadmiar energii. Pies odłowiony z terenu gminy Wilga.

Mogi jest psem w typie sznaucera może płynie w nim krew teriera. Ma silny instynkt łowienia. Nie polecamy go do gospodarstwa, w którym są kury ponieważ poluje na nie bardzo intensywnie. Zachęcamy jednak do adopcji Mogiego osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Mogi jest psem żywiołowym i bardzo radosnym. Łagodny w stosunku do ludzi. Odłowiony z terenu gminy Trojanów.

Lukas to średniej wielkości pies czarny jasno podpalany. Łagodny w stosunku do ludzi. Do psów również nie wykazuje agresji. Pies czujny, żywo reagujący na ruch w otoczeniu. Odłowiony na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki.

 

Myszek to młodziutki pełen radości piesek, który trafił do schroniska bardzo chudy z mocno przerzedzoną sierścią. Wyłysienia na szyi prawdopodobnie na skutek szerokiej obroży lub łańcucha. Wyłysienia były również na kufie. W tej chwili Myszek ładnie odrósł, nabrał trochę ciała. Czeka na dom. Piesek odłowiony z terenu gminy Stoczek Łukowski.

Lena to piękna sunia rasy owczarek niemiecki. Jest starszym psem, bardzo mądra, łagodna i ułożona. Nie wdaje się w konflikty z innymi psami. Reaguje na podstawowe komendy. Zachęcamy do adopcji Leny. Sunia odłowiona na terenie miasta Łuków.

Więcej artykułów…

  1. MIŚ
  2. MAKARENA
  3. MATIS
  4. MAJA