Baner z pieskiem

Fikcja to dorosła sunia, w wieku około siedmiu lat. Sympatyczna, łagodna, dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie wykazuje agresji do ludzi. Czeka w schronisku na dom już dość długo. Lubi spacery i kontakt z człowiekiem. Spokojna, nie jest nachalna ale lubi być z ludźmi. Odłowiona na terenie gminy Osieck.

Gumisia to mała przesympatyczna sunia, na widok której każdemu gości uśmiech na twarzy. Jest bardzo pozytywnie nastawionym psem do świata. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Idealna jako przyjaciel rodziny. Zachęcamy do jej adopcji. Gumisia odłowiona z terenu gminy Stoczek Łukowski.

Szymek to dojrzały pies w wieku około ośmiu lat. Odłowiony w gminie Wola Mysłowska. Pies miał na lędźwiowym odcinku kręgosłupa wyłysienie, które jest już w tej chwili wyleczone. Łagodny, towarzyski. Idealny jako przyjaciel rodziny.

Kika jest psem około sześcioletnim. Odłowiona z terenu gminy Żelechów. Wycofana, nieufna, zdziczała. Potrzebuje właściwej socjalizacji, aby mogła w miarę normalnie funkcjonować obok człowieka. Nie nadaje się do domu z dziećmi.

 

Putin to starszy około dwunastoletni już pies. Łagodny, spokojny, trafił do schroniska po śmierci właściciela. Jest psem bezkonfliktowym. Nie jest nachalny ani zbyt energiczny. Idealny dla osób mało aktywnych. Wystarczy mu spokojny spacer, pełna miska i własny człowiek. Zachęcamy do adopcji.

Więcej artykułów…

  1. PALIA
  2. SOL
  3. SAWA
  4. KALA